Naše značky ve

skupině CM

arrow-dows

Vše začalo na MIT (Massachusetts Institute of Technology), kde se dva pánové a jedna dáma rozhodli, že své poznatky z výzkumu robotiky chtějí aplikovat v praxi a posunout se z akademického prostředí do reálného světa. Tak se také stalo a trojice robotických pionýrů začala pracovat na prvních reálných, i když zpočátku značně vizionářských projektech. Postupně iRobot zlákal spotřebitelský trh. Průlom na poli spotřebitelských produktů nastal v roce 2002. iRobot v tomto roce představil první široce dostupný robotický vysavač s názvem Roomba. Ten však nevznikl přes noc.

Tým odborníků pověřený důležitým úkolem, a to změnit způsob, jakým lidé uklízejí, sestavil Roombu v roce 1997. Teprve 5 let usilovné práce, několik prototypů a desítky probdělých nocí dovedly tým k cíli. Robotický vysavač iRobot Roomba byl na světě. Od té chvíle jde vše jako na drátkách. Roomba prošla několika generačními obměnami, několikrát změnila design a posunula se k 100% efektivitě úklidu a úplné samostatnosti.

iROBOT WEBSITE

Bublinky jsou všude kolem nás. Tvoří se tam, kde se voda v potůčku zuřivě valí přes kameny. Vyvěrají na povrch v minerálních vodách. Pomáhají regenerovat naše těla v rámci speciálních léčebných kúr nebo například navozují uvolněnost v míchaných nápojích. My lidé jsme si bublinky zamilovali ve všech možných podobách a situacích. Jeden způsob lidské interakce s bublinkami však výrazně převažuje. Pití.

Značka LIMO BAR stvrdila svou pozici inovátora v segmentu domácí výroby nápojů podpisem smlouvy se společností BEVYZ na distribuci unikátního all-in-one zařízení na výrobu teplých, studených a perlivých nápojů v pohodlí domova na stisk jediného tlačítka. Toto spojení umožní zákazníkům v regionech, v nichž značka LIMO BAR působí, zažít skutečnou revoluci v přípravě nápojů.

LIMO BAR WEBSITE

Naším posláním je poskytnout Vám co nejlepší možnou kvalitu vzduchu v uzavřených prostorách. Dbáme na hodnoty naší společnosti a odrážejí se v každém aspektu našich obchodních aktivit. Naše produkty jsou navrhovány a vyvíjeny v Eindhovenu (Nizozemí) - v technologickém srdci Evropy.

Díky nejmodernějším testovacím zařízením a dlouholetým zkušenostem s výrobou zařízení na úpravu vzduchu Vám zaručujeme nejlepší kvalitu. Společnost Duux byla založena před 20 lety a od této doby se věnujeme vývoji a výrobě různých zařízení pro úpravu vzduchu.

Z rozsáhlého výzkumu, zajímavých zdrojů a rozvoje podnikání jsme vytvořili celou řadu produktů pro zlepšení a udržování Vašich životních podmínek po celý rok.

DUUX WEBSITE

Projekt elektro kola pod hlavičkou designerského studia NOVAGUE bude po několikaletém vývoji uveden na trh začátkem roku 2019. Použití špičkových komponent od společností jako jsou Bröse, Shimano nebo Panasonic předurčují finální produkt do vyššího segmentu elektro kol, který roste raketovým tempem napříč trhy. Již brzy nejen v našich městech a stezkách...

Velmi rychle expandující značka mobilních telefonů a příslušenství, která se v roce 2017 rozhodla expandovat do Evropy. Cílem Smartisanu je doručovat produkty špičkové kvality s důrazem na uživatelskou přívětivost. I proto se všechny produkty této značky řadí do vyšší cenové kategorie.